ساعت های گرانقیمت افراد مشهور

ساعت های گرانقیمت افراد مشهور

مؤسسه “کریستیز” مجموعه‌ای از ساعتهای نادر و گران قیمت شرکتهای معروف بین المللی را به مزایده گذاشته است که برای برخی افراد مشهور ساخته شده اند.
ساعت جیبی Louis Audemars که برای شرکت ساخته شده و حروف اول نام سلطان عثمان بن الحمید دوم روی درپوش آن دیده میشود. این ساعت برای بازار ترکیه ساخته و در سال ۱۸۸۵ عرضه شد. جنس بدنه این ساعت از طلای ۱۸ عیار است و قیمت آن ۲۵ تا ۳۵ هزار دلار است.
Patek Philippe ساعتی است که می تواند زمان در مناطق مختلف دنیا را نشان دهد. این ساعت از طلای ۱۸ عیار ساخته شده و قیمت آن بین ۱۸ تا ۲۵ هزار دلار است.
Rolex،ساعت مچی نادر از طلای ۱۸ عیار که برای یادبود ملک فیصل ساخته شده و امضای وی روی صفحه آن دیده میشود. قیمت آن ۳ تا ۵ هزار دلار تعیین شده است
Omega، ساعت مچی ساخته شده از طلای ۱۸ عیار که برای دولت قطر ساخته شده و قیمت آن ۴ تا ۶ هزار دلار است.
Piaget ساعت نادری که از طلای ۱۸ عیار برای یادبود نخستین سالگرد فیلیکس هویت بوانی نخستین رئیس ساحل عاج ساخته شد. قیمت این ساعت ۳ تا ۵ هزار دلار  است.
Rolex، این ساعت از طلای ۱۸ عیار برای امارات ساخته شده که قیمت آن ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار است.
Patek Philippe، از طلای سفید ۱۸ عیار در سال ۱۹۷۹ برای دولت عراق در زمان حاکمیت صدام و رژیم بعث ساخته شد. قیمت آن ۸ تا ۱۲ هزار دلار  است.
Rolex، از طلای عیار ۱۸ برای امارات ساخته شده و قیمت آن ۵ تا ۸ هزار دلار است.
Rolex، از استیل ضدزنگ برای عربستان ساخته شد، و ۲۷ سنگ قیمتی در آن کار شده است. قیمت این ساعت ۳ تا ۵ هزار دلار است.
Patek Philippe، در سال ۱۹۸۰ برای عراق ساخته شد که در آن ۶ سنگ قیمتی کار شده است. قیمت این ساعت ۸ تا ۱۲ هزار دلار است.
Patek Philippe، این ساعت در سال ۱۹۸۰ برای عراق ساخته شد که ۱۸ سنگ قیمتی در آن کار شده است. قیمت این ساعت ۸ تا ۱۲ هزار دلار است.
Cartier، ساعت گرانقیمت که از طلای ۱۸ عیار و سنگهای قیمتی و تکه های چوب و الماس ساخته شده و ۳۰ تا ۵۰ هزار دلار قیمت دارد.

2 دیدگاه ها

  1. ممنون از سایت خوبتون

  2. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *